ERJ-U12D2201U
MFR.Part #
ERJ-U12D2201U
JLCPCB Part #
C1699928
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS