ERJ2RKF6812X
MFR.Part #
ERJ2RKF6812X
JLCPCB Part #
C2076848
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS