ERJ2RKF6800X
MFR.Part #
ERJ2RKF6800X
JLCPCB Part #
C413078
Description
-55℃~+155℃ 100mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS