ERJ2RKF6493X
MFR.Part #
ERJ2RKF6493X
JLCPCB Part #
C3025665
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 649kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS