ERJ-PB3B8872V
MFR.Part #
ERJ-PB3B8872V
JLCPCB Part #
C4245842
Description
-55℃~+155℃ 250mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS