ERJ-12SF86R6U
MFR.Part #
ERJ-12SF86R6U
JLCPCB Part #
C2080794
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 750mW 86.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS