ERJ2RKF6342X
MFR.Part #
ERJ2RKF6342X
JLCPCB Part #
C3025667
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 63.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS