EEETC1E471UP
MFR.Part #
EEETC1E471UP
JLCPCB Part #
C401873
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-40℃~+125℃ 10.5mm 10mm 150mΩ@100kHz 25V 3000hrs@125℃ 470uF 750mA@100kHz ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS