ERA-3AHD42R2V
MFR.Part #
ERA-3AHD42R2V
JLCPCB Part #
C20015421
Description
-55℃~+155℃ 100mW 42.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS