ERJ2RKF61R9X
MFR.Part #
ERJ2RKF61R9X
JLCPCB Part #
C409923
Description
-55℃~+155℃ 100mW 61.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS