ERJ2RKF4870X
MFR.Part #
ERJ2RKF4870X
JLCPCB Part #
C416551
Description
-55℃~+155℃ 100mW 487Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS