ERJP03F3601V
MFR.Part #
ERJP03F3601V
JLCPCB Part #
C543250
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS