JTV1AG-PA-24V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
JTV1AG-PA-24V
JLCPCB Part #
C1563752
Package
Plugin,26.9x31.9mm
Description
-55℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 15ms 20A 24V 277V@AC AgSnO2 插件,26.9x31.9mm Power Relays ROHS