ERJ2RKF4531X
MFR.Part #
ERJ2RKF4531X
JLCPCB Part #
C416543
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS