ERA-6AED2433V
MFR.Part #
ERA-6AED2433V
JLCPCB Part #
C20015552
Description
-55℃~+155℃ 125mW 243kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS