DK1A1B-L2-24V
MFR.Part #
DK1A1B-L2-24V
JLCPCB Part #
C1563702
Description
-40℃~+65℃ 1 Form A + 1 Form B: 1A + 1B (SPST-NO + SPST-NC) 10ms 125V@DC、250V@AC 24V 8A 8ms AgNi Dual Coil 插件 Magnetic Latching Relays ROHS