ERJ2RKF4300X
MFR.Part #
ERJ2RKF4300X
JLCPCB Part #
C413075
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 430Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS