ERJ-P06D39R2V
MFR.Part #
ERJ-P06D39R2V
JLCPCB Part #
C3927959
Description
-55℃~+155℃ 39.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS