EEEFK2A330P
MFR.Part #
EEEFK2A330P
JLCPCB Part #
C178571
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 100V 10mm 150mA@120Hz 33uF 5000hrs@105℃ ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS