ERJ2RKF2612X
MFR.Part #
ERJ2RKF2612X
JLCPCB Part #
C441725
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.1kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS