ECW-FG70155JA
MFR.Part #
ECW-FG70155JA
JLCPCB Part #
C3781540
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1.5uF 700V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS