ERJ-U08F6653V
MFR.Part #
ERJ-U08F6653V
JLCPCB Part #
C1859904
Description
-55℃~+155℃ 250mW 400V 665kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS