ERJ2RKF2373X
MFR.Part #
ERJ2RKF2373X
JLCPCB Part #
C2076931
Description
-55℃~+155℃ 100mW 237kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS