EET-UQ2C122CA
MFR.Part #
EET-UQ2C122CA
JLCPCB Part #
C6942405
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1200uF 160V 166mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 25mm 35mm 4.55A@10kHz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS