ERJ-S08F4R99V
MFR.Part #
ERJ-S08F4R99V
JLCPCB Part #
C1860130
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 4.99Ω 400V Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS