ERJ2RKF2201X
MFR.Part #
ERJ2RKF2201X
JLCPCB Part #
C413087
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS