ECO-S1CP153CA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECO-S1CP153CA
Description
-40℃~+85℃ 10mm 15000uF 16V 25mm 3000hrs@85℃ 32mm 53mΩ@120Hz 6.049A@100kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors