ERA-3AED5110V
MFR.Part #
ERA-3AED5110V
JLCPCB Part #
C20015013
Description
-55℃~+155℃ 100mW 511Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS