ERJ2RKF102X
MFR.Part #
ERJ2RKF102X
JLCPCB Part #
C416460
Description
100mW 1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS