ERJ-12ZYJ120U
MFR.Part #
ERJ-12ZYJ120U
JLCPCB Part #
C2080759
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS