EET-UQ2G821LA
MFR.Part #
EET-UQ2G821LA
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 243mΩ@120Hz 35mm 4.55A@10kHz 400V 50mm 820uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS