ERJ-2RKD90R9X
MFR.Part #
ERJ-2RKD90R9X
JLCPCB Part #
C4305326
Description
-55℃~+155℃ 63mW 90.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS