ERJ-12SF6810U
MFR.Part #
ERJ-12SF6810U
JLCPCB Part #
C4184431
Description
-55℃~+155℃ 681Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS