ERJ-P03D4121V
MFR.Part #
ERJ-P03D4121V
JLCPCB Part #
C4311900
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.12kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS