ERJ-2RKD5763X
MFR.Part #
ERJ-2RKD5763X
JLCPCB Part #
C4004367
Description
-55℃~+155℃ 576kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS