ERJ-U6RD8661V
MFR.Part #
ERJ-U6RD8661V
JLCPCB Part #
C1882291
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.66kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS