ECE-T1JP153EA
MFR.Part #
ECE-T1JP153EA
Description
-40℃~+85℃ 15000uF 22.5mm 28mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 35mm 63V 63mm 8.867A@10kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS