ERJ-U03F8250V
MFR.Part #
ERJ-U03F8250V
JLCPCB Part #
C1859269
Description
-55℃~+155℃ 100mW 825Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS