ERJ-U1TF2320U
MFR.Part #
ERJ-U1TF2320U
JLCPCB Part #
C4252600
Description
-55℃~+155℃ 1W 232Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS