ERJ2GEJ681X
MFR.Part #
ERJ2GEJ681X
JLCPCB Part #
C412988
Description
-55℃~+155℃ 100mW 680Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS