ERJ-1GJF8062C
MFR.Part #
ERJ-1GJF8062C
JLCPCB Part #
C20022327
Description
-55℃~+125℃ 50mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS