ERJ-PA3F5763V
MFR.Part #
ERJ-PA3F5763V
JLCPCB Part #
C4292876
Description
-55℃~+155℃ 250mW 576kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS