ERJ2GEJ100X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ2GEJ100X
JLCPCB Part #
C409845
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS