ERA-6AED1820V
MFR.Part #
ERA-6AED1820V
JLCPCB Part #
C20015509
Description
-55℃~+155℃ 125mW 182Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS