ERJ-1TNF4302U
MFR.Part #
ERJ-1TNF4302U
JLCPCB Part #
C2148483
Description
-55℃~+155℃ 1W 43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS