RM25J8R2CT
MFR.Part #
RM25J8R2CT
JLCPCB Part #
C4008403
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS