ERJ-1TNF3402U
MFR.Part #
ERJ-1TNF3402U
JLCPCB Part #
C4143211
Description
-55℃~+155℃ 1W 34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS