ERJ-1TNF3482U
MFR.Part #
ERJ-1TNF3482U
JLCPCB Part #
C4197362
Description
-55℃~+155℃ 1W 34.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS