ERJ-1TNF20R5U
MFR.Part #
ERJ-1TNF20R5U
JLCPCB Part #
C2147467
Description
-55℃~+155℃ 1W 20.5Ω 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS