ERJ-1TYJ512U
MFR.Part #
ERJ-1TYJ512U
JLCPCB Part #
C2089467
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.1kΩ 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS